CLIMATE REFRESH

Artikuls: 20000 9.50

Lietošanai gatavs automobiļu gaisa kondicionēšanas sistēmu atsvaidzināšanas, dezinfekcijas un tīrīšanas līdzeklis. Paredzēts lietošanai sadzīves apstākļos un arī profesionālai izmantošanai. Novērš baktēriju un pelējuma sēnīšu radīto nepatīkamo smaku un tās veidošanos automobiļa ventilācijas sistēmā un salonā. Dezinficē, iznīcinot pelējuma sēnītes un baktērijas. Samazina mikroorganismu izraisīto alerģisko reakciju iespēju. Automobiļa iekšpusē rada patīkamu, svaigu smaržu.

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Pirms produkta pielietošanas labi sakratīt aerosola flakonu. Iedarbināt dzinēju un pēc tam ieslēgt gaisa kondicionēšanas sistēmu. Uzstādīt temperatūras slēdzi stāvoklī “Auksts” (“Cold”). Svaigā gaisa sadalītāja regulatora sprauslu uzstādīt uz augšu (priekšējais logs),  ieregulēt ventilāciju augstākajā līmenī un uzstādīt gaisa recirkulācijas režīmu.  Aerosola flakonu ievietot kastītes izgriezumā, lai flakona saturu varētu izsmidzināt uz augšu,  un ar visu kastīti stabili novietot priekšējā pasažiera kāju nodalījumā pretī gaisa recirkulācijas sistēmas ieplūdes atverei vai centrālai konsolei.
Nospiest flakona galviņu, kas pati nofiksēsies smidzināšanas režīmā, aizvērt logus un, aizverot durvis, atstāt automobiļa salonu uz apmēram 10 minūtēm, līdz viss flakona saturs būs izsmidzināts. Beigās izslēgt dzinēju un, atverot durvis, vēdināt salonu apmēram 10 minūtes.
Flakona izsmidzināšanas laikā nedrīkst atrasties salonā!
Patēriņš: Viens flakons (75 ml) ir paredzēts vienai reizei. Apstrādi atkārtot pēc vajadzības.