Jauna LIQUI MOLY lietotne

01.02.2019

Jauna LIQUI MOLY lietotne LIQUI MOLY ir sagatavojusi pilnīgi jaunu aplikāciju viedtālruņiem. Pateicoties jaunajai programmatūrai jūs variet operatīvi uzzināt kāda motoreļļa der jūsu automašīnai. LIQUI MOLY aplikācija pieejama bez maksas visiem IOS un Android platformas viedtālruņiem.

Jaunajā aplikācijā detalizēti izstrādāts gids motoreļļas piemeklēšanai un citiem izejmateriāliem. Ērts un intuitīvi saprotams izkārtojums, palīdzēs jums viegli izmantot šo aplikāciju.

Tikai daži vienkārši soļi un jūs saņemat visu nepieciešamo informāciju. Jāievada automašīnas marka, modelis un dzinēja dati un jums parādās saraksts ar jūsu automašīnai piemērotiem produktiem. Svarīgi atcerēties, ka mūsdienās motora eļļa ir šauras spicializācijas komponents, kurai ir precīzi jāatbilst auto ražotāja prasībām. Nepareiza eļļas izvēle var beigties ar nopietniem dzinēja defektiem, tāpēc eļļas izvēlei jāpievēršas ar lielu atbildību. Tāpat arī aplikācija piedāvā precīzu informāciju par citiem šķidrumiem, kuri ir nepieciešami jūsu transporta līdzeklim: transmisijas eļļa, stūres pastiprinātāja eļļa, bremžu eļļa un antifrīzs.

Aplikācija parāda arī to, kur ir pieejams LIQUI MOLY, sniedz pamatinformāciju par eļļām un piedevām, kā arī ietver jaunākās ziņas no LIQUI MOLY. Tā ir pilnībā izstrādāta un tagad ir daudz racionālāka un intuitīvāka lietošanai nekā priekšgājēja versija. Tā ir pieejama bez maksas angļu, vācu, franču, spāņu, holandiešu, norvēģu, somu, zviedru, portugāļu, krievu un itāļu valodā no Apple App Store un Google Play Store