Pretkorozijas aizsardzības līdzeklis automašīnām

Artikuls: 6100 10.29

Produkts paredzēts automašīnu grīdas jeb apakšas apstrādei pēc remontiem (metināšanas utml). Produkts īpaši paredzēts tādiem pārklājumiem kā: PVC, bitumens, gumija, sveķi utml. Produkts nodrošina pretkorozijas aizsardzību. (var izmantot arī riteņu balstiekārtas aizsardzībai, asu un piekares detaļu aizsardzībai)

Tilpums:

Uzdot jautājumu

Pretrūsas aizsardzības līdzeklis uz vaska bāzes  ir šķīdinātāju saturošs līdzeklis , ar ko veido pārklājumu aizsardzībai pret koroziju. Pretkorozijas aizsardzības līdzeklī esošās sastāvdaļas nodrošina izcilu pretkorozijas aizsardzību metinājumu šuvēm utml. Produktam ir izcilas plūšanas īpašības, kas nodrošina izcilu aizsardzību pret koroziju metinājumu vietās, kā arī smalkākos punktos kur nepieciešama pretkorozijas līdzekļa aizsardzība. Līdzeklis veido ļoti noturīgu aizsargplēvi, kas nodrošina pretkorozijas aizsardzību. Produkts galvenokārt tiek izmantots pēc metināšanas darbiem automašīnās, lai pasargātu metinājumu un šuves no korozijas un citiem bojājumiem.

Īpašības
- veido noturīgu aizsargplēvi
- viegli izsmidzināms
- ātri žūstošs
- izcila noturība
- pēcapstrāde pēc metināšanas darbiem
- saderīgs ar PVC materiāliem

Lietošana
Pirms uzklāt produktu uz virsmām, tās vispirms ir rūpīgi jānotīra/jānomazgā. Pirms uzklāšanas jābūt notīrītai rūsai un citiem netīrumiem. Virsmai jābūt sausai, tīrai, attaukotai un pilnīgi tīrai no putekļiem. Produktu var uzklāt virsmai ar UBS smidzinātaja palīdzību (6219) vai gaisa spiediena pistoli (6220) ar spiedienu 3bar. Pirms lietošanas obligāti sakratīt iepakojumu (produktu). Transportlīdzeklis ir gatavs pēc aptuveni 2-3 stundām, atkarībā no uzklātā produkta daudzuma/biezuma. Pilnīga izžūšana aizņem apm. 12-14 stundas.